Specjalna oferta Visa dla małych i średnich przedsiębiorstw

04 lutego
14:58 2017

Kupony rabatowe i zniżki w poszczególnych sklepach stały się nieodłącznym elementem posiadania karty debetowej w bankach. Do tych standardów swoją ofertę dostosował niedawno operator VISA, który wypuścił nową linię kart płatniczych dla małych i średnich przedsiębiorstw. Propozycja VISA Business pozwala skorzystać z 20 zniżek zarówno w sklepach tradycyjnych, jak i internetowych.

Oferta Visa Business skierowana jest do tych konsumentów, którzy zdecydowali się na prowadzenie działalności gospodarczej. Kluby rabatowe z ramienia Visa istnieją na polskim rynku już od 2012 roku, jednakże linia dedykowana przedsiębiorcom stanowi nowość. Właściciele firm mogą korzystać z 20 zniżek zarówno do punktów stacjonarnych, jak i internetowych. Dotychczas klienci firmowi mogli korzystać z takich udogodnień, jak chociażby kontrola nad firmowym budżetem czy możliwość płacenia na całym świecie online. Zniżki są zatem swego rodzaju uzupełnieniem dotychczasowej oferty. Przykładem miejsca, w którym klienci firmowi mogą wykorzystać swoje zniżki, jest www.wiznezja.pl, gdzie oferowana jest zniżka kwotowa na wino. Zwolennicy dobrej lektury mogą również skorzystać ze zniżki na książki na portalu www.merlin.pl.

Osoby zainteresowane nową linią Visy powinny zarejestrować się w serwisie Visa i kliknąć banner z interesującą ich ofertą. Wyświetli się wówczas informacja ze wszystkimi niezbędnymi szczegółami dotyczącymi zniżek na wybrane produkty. Następnie należy wejść do serwisu. Zanim to nastąpi, internauta zostanie poproszony o wpisanie swojego loginu oraz hasła. Końcowym etapem rejestracji jest otrzymanie kodu rabatowego oraz warunków skorzystania z oferty, co skutkuje przekierowaniem na stronę operatora promocji. Tam internauta dokonuje finalizacji zakupu.

Wprowadzenie nowej linii biznesowej jest świadectwem rozwoju specjalnych usług wprowadzanych przez kolejne banki członkowskie oraz dowodzi chęci wspierania młodych przedsiębiorców. Oferowane promocje są nierzadko dopasowane do indywidualnego charakteru poszczególnych przedsiębiorstw. Serwis Visy jest dostępny zarówno na głównej stronie  internetowej operatora kart Visa, jak i bezpośrednio pod adresem www.visa.pl/oferty.