BOŚ rozpoczyna współpracę z PayU

12 października
10:07 2016

Klienci Banku Ochrony Środowiska mogą korzystać z kolejnej metody płatności online – PayU.

Obecnie klienci Banku Ochrony Środowiska mogą korzystać z aż czterech różnych metod płatności online. Do dotychczasowych pośredników, takich jak eCard, Blue Media i Dotpay, dołączyło PayU.

PayU S.A. jest operatorem płatności internetowych już od 2006 roku. Firma ta udostępnia odpowiedni system, za pomocą którego możliwe jest dokonywanie szybkich płatności, co jest niezwykle komfortowe szczególnie podczas dokonywania zakupów internetowych. Warto też zaznaczyć, że PayU S.A. już od dwóch lat jest instytucją płatniczą, a to oznacza, że wszelkie operacje dokonywane za pomocą systemu PayU są nadzorowane przez odpowiednie instytucje państwowe i dzięki temu są też znacznie bezpieczniejsze.

Klienci Banku Ochrony Środowiska zyskają dzięki współpracy banku z PayU S.A. możliwość korzystania z usługi Płać z BOŚ. Dzięki temu będą mogli opłacić przelewem z konta w systemie BOŚBank24 Twoje e-Konto zakupy w sklepach internetowych. Największą zaletą wynikającą z korzystania z Płać z BOŚ jest błyskawiczna realizacji transakcji, co przekłada się też na skrócony czas wysyłki. Wpłacone przez nas środki są bowiem szybko przekazywane do rozliczenia, a sprzedawca otrzymuje wiadomość, że przelew na jego konto został już wykonany, dzięki czemu bez obaw może rozpocząć kolejny etap realizacji zamówienia.

Płać z BOŚ to nie tylko szybkość, ale również wygoda i bezpieczeństwo. Klient chcący wykonać przelew nie musi bowiem skrupulatnie wypełniać wszystkich pól w formularzu internetowym. Ten zostanie bowiem wypełniony automatycznie przez system i skierowany do zatwierdzenia. BOŚ dba o to, aby każda transakcja cechowała się najwyższym stopniem bezpieczeństwa i odpowiadają za to zaawansowane systemy elektronicznych zabezpieczeń, a także sama metoda realizacji płatności. Zatwierdzenie transakcji ma bowiem miejsca bezpośrednio w systemie bankowości internetowej banku, a do jego ukończenia konieczne jest podanie jednorazowego kodu lub hasła wygenerowanego przez token.

Usługa Płać z BOŚ umożliwia też opłacanie elektronicznych faktur i zasilanie kont telefonicznych.