Recenzja kredytu gotówkowego w Millennium

25 lutego
12:05 2017

„Latem marzenia się spełniają z Pożyczką Gotówkową w Banku Millennium” – pod takim hasłem Bank Millennium promuje swoją ofertę pożyczki gotówkowej.

Oferta kredytów gotówkowych jest bogata – szczególnie w okresie letnim, kiedy zaczyna się sezon urlopowy. Banki od dawna są przygotowane na letnie wyjazdy Polaków i można trafić na naprawdę atrakcyjne oferty, trzeba tylko dokładnie analizować propozycje kredytów i pożyczek gotówkowych banków. Nie należy korzystać z oferty pożyczek firm pozabankowych, które najczęściej są bardzo drogie i z krótkimi okresami spłaty.

Urlop na kredyt

Sezon urlopowy za pasem. Jeżeli ktoś planuje wyjazd na wczasy, a nie ma na to środków finansowych, powinien zacząć sprawdzać oferty kredytów gotówkowych. Oczywiście, warto się zastanowić, czy urlop na kredyt to dobre rozwiązanie – ale jeżeli ktoś ma stałe i nie najniższe dochody, zapewne będzie w stanie spłacić kredyt i dobrze wypocząć. Banki mają wiele ciekawych ofert. Można z nich skorzystać bez większego uszczerbku na budżecie domowym. Czy taką ofertę ma Bank Millennium?

Latem marzenia się spełniają

Tak reklamuje swoją pożyczkę gotówkową Bank Millennium. Aby dowiedzieć się, czy tak rzeczywiście jest, należy dokładnie przeanalizować propozycję banku. Z ogólnych warunków tej oferty można wywnioskować, że:

  • o kredyt można się starać od 1 tys. zł do nawet 150 tys. zł,
  • bank nie wymaga dostarczenia skomplikowanych dokumentów,
  • jest niska rata dzięki tzw. gwarancji najniższego oprocentowania,
  • decyzja zapada nawet w 15 minut, a wypłata następuje w ciągu 1 dnia,
  • jest niższe oprocentowania dla osób mających konta w Banku Millenium oraz przelewających na nie swoje wynagrodzenia.

Przykład takiej pożyczki

Jeżeli ktoś zechce w tym banku pożyczyć np. 5 tys. zł na okres 7 lat, miesięczna rata wyniesie 91 zł, a rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 13,93 proc. Oczywiście, wyliczenie nie jest obowiązujące, jest przykładowe, ale mniej więcej takie liczby wchodzą w rachubę. Zresztą wyliczenia kalkulatorem kredytowym nigdy nie były decydujące dla banku, są przeznaczone tylko dla klienta w celach orientacyjnych. Za tego rodzaju kredyt bank pobiera aż 9,99 proc. prowizji, ale i tak RRSO nie jest wygórowana.

Dodatkowe atuty

Z pewnością dużą zaletą tej pożyczki jest fakt, że Bank Millennium akceptuje różne formy zatrudnienia i różne źródła dochodów. Mogą więc o pożyczkę w tym banku starać się zarówno osoby zatrudnione na etatach, jak i osoby pracujące na umowach cywilnoprawnych (oczywiście, na ściśle określonych warunkach, ale o szczegóły najlepiej pytać w samym banku). Niewiele jest banków, które udzielają kredytów pracującym na umowach-zleceniach czy umowach o dzieło, tymczasem coraz więcej osób pracuje właśnie na tzw. umowach śmieciowych.

Inne oferty pożyczkowe w Millennium

W ofercie tego banku znajduje się nie tylko klasyczna pożyczka gotówkowa – można w nim również zabiegać o pożyczkę pod aktywa, pożyczkę konsolidacyjną, pożyczkę gotówkową – ofertę specjalną oraz o limit w koncie osobistym. O pożyczkę na działalność bieżącą mogą się w Banku Millennium starać również przedsiębiorcy. Ofertę szczegółową najlepiej dokładnie sprawdzić bezpośrednio w Banku Millennium.