Infolinia SKOK Chmielewskiego

01 lipca
14:39 2015

SKOK Chmielewskiego działa na polskim rynku od roku 1994 i koncentruje się na propagowaniu oszczędzania, na edukacji ekonomicznej i na udostępnianiu kredytów. A w jaki sposób najłatwiej skontaktować się z kasą? Najwygodniej zrobić to za pomocą infolinii.

Chociaż SKOK-i nie mają ostatnio dobrej prasy i wiele z nich boryka się z problemami, o których nieustannie informuje Komisja Nadzoru Finansów, nie oznacza to, że nie warto zainteresować się ofertą poszczególnych kas, ale warto wybierać je starannie.

Infolinia SKOK-u

Chociaż to nie jedyny sposób kontaktu, to jednak za pomocą infolinii najłatwiej i najwygodniej załatwić swoje sprawy w SKOK Chmielewskiego. W tym celu należy zadzwonić na numer:

  •  801 044 280

Dodatkowo kasa udostępnia numer bezpośredni do swojej siedziby w Lublinie:

  • (81) 446 30 00

Można również skorzystać z faksu:

  • (81) 446 30 09

Jeśli nasza sprawa nie jest bardzo pilna, warto również skorzystać z formularza online, który znajdziemy na stronie internetowej SKOK-u Chmielewskiego. Oczywiście można także udać się do najbliższej placówki kasy, a ich spis również znajdziemy w serwisie SKOK-u.

Oferta

Patronem analizowanego tutaj SKOK-u jest Zygmunt Chmielewski, działacz spółdzielczy prężnie działający w kasach międzywojennych. SKOK Chmielewskiego najwyraźniej stara się sprostać prestiżowi, jakim cieszył się jego patron i przygotował szeroką ofertę. W segmencie pożyczek i kredytów znajdziemy bardzo wiele produktów, dzięki czemu każdy klient znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Oprócz kredytów gotówkowych, można również skorzystać z kredytu konsolidacyjnego, a także z kredytów hipotecznych.

W segmencie lokat terminowych kasa proponuje zarówno depozyty o oprocentowaniu stałym, jak i zmiennym o różnych okresach (od 1 do 120 miesięcy), w tym również lokata rentierska. Podobnie w przypadku kont osobistych możemy wybierać różne warianty. Dostępny jest zwykły ROR, ale także różnego typu konta wspomagające oszczędzanie. Do tego można wykupić zarówno ubezpieczenie komunikacyjne, jak również majątkowe i na życie.

SKOK Chmielewskiego posiada także ofertę dla biznesu, ale przeważają tu kredyty (obrotowe, refinansowane, inwestycyjne) i linie kredytowe. Kolejny segment produktów dedykowany jest podmiotom z III sektora (np. instytucje).

Uwaga! Niestety, żeby skorzystać z jakiegokolwiek produktu, należy najpierw zostać członkiem SKOK-u.